czwartek, 20 czerwca 2013

Maybe....?

Wróciłam właśnie z wyjazdu i pierwsze co zrobiłam to weszłam na bloggera. I co? Zwiodłam się, oczekiwałam choć kilku komentarzy pod postem... 
Teraz zastanawiam się nad dalszym pisaniem opowiadań. Dowiedziałam się, że google chce usunąć obserwatorów, co utrudniło by wszystkim bycie na bieżąco z moim blogiem. Na samym dole może dodać mnie do swoich kręgów, może to jakoś pomoże. 
Nie chcę rozstawać się z blogiem, gdyż piękny szablon, który wykonała dla mnie uszati, zmarnowałby się. 
Hm.. więc to tyle, za parę dni pojawi się prawdopodobnie rozdział. xoxo :*

5 komentarzy:

 1. Jejku! Tak czekałam na twój powrót! I jak było? Mam nadzieję że wspaniale :P
  Wybacz, ale naprawdę nie mam teraz czasu na nic ;.; Więc nawet nie zauważyłam nowej notki, cały czas była tylko "Chapter 2". Nie wolno Ci zostawić bloga ! Nie rób mi tego! Unnie!
  Zapowiedź wideo jak zwykle świetna! Robisz piękne filmiki *_* Jestem oczarowana!
  Hwaiting Unnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, że chociaż ty doceniasz moją pracę i nie odchodzisz :)
   Tak w Grecji było cudnie, bardzo wypoczęłam i zapomniałam u smutkach^^
   xoxo :*

   Usuń
  2. Może...
   Może powinnaś zacząć nowe opowiadanie? Bez urazy, ale to co piszesz teraz w żaden sposób do mnie nie przemawia. Może nie dodają komentarzy, bo nie mają czego komentować? Zauważyłam, że strasznie wzorujesz się na stylu Chisanysekai. Ona nie jest dobrą pisarką. Powinnaś wypracować własny styl i popracować nad fabułą, bo ciągłe historyjki o pięknej dziewczynie, która jest głupia jak but i zakochującej się w niej idolu są śmieszne. Poza tym piszesz o tym tak nieudolnie, że nie da się tego czytać.

   Usuń
  3. pomyślę nad tym, dziękuję za szczery komentarz!

   Usuń
 2. Przepraszam za to, że się rozgłaszam ale chciałabym rozpędzić trochę mojego nowego bloga x.x Jest o Korei Południowej. Żaden fan fick, po prostu kultura, obyczaje, muzyka i wiele więcej ^^ Zapraszam jeżeli Cię to interesuje ^^

  http://koreapoludniowaoczamifanow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń